top of page

ВІДБУВСЯ ІІІ-й ЛІТНІЙ ТУРНІР З ТАЕКВОН-ДО І.Т.Ф. ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!


У суботу, 29 червня, на стадіоні села Угорники Івано-Франківської міської територіальної громади відбувся ІІІ-й літній турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. присвячений пам'яті полеглих захисників та захисниць України! Турнір відбувся за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа та був приурочений до Дня конституції України.

Організатори заходу:


Староста села Угорники Атаманчук Любов Зеновіївни та депутат Івано-Франківської міської ради Онуфріїв Роман Михайлович;

 

ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." в Івано-Франківській області;

 

ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." у місті Івано-Франківську;

 

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради;

 

Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА;

 

ГО «Єдина родина Прикарпаття»;

 

ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей Загиблих, Померлих та Безвісти Зниклих в зоні АТО";

 

ВГО "Добровольчий український корпус";

 

ВПГС «Спортивний Комітет України» в Івано-Франківській області;

 

ГО "Міжнародна антинаркотична асоціація - Івано-Франківськ".

У змаганнях взяли участь близько 60 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області.


Даний турнір був присвячений пам'яті 11 полеглих захисників України: Сергія Федорченка, Василя Храбатина, Романа Опара, Віктора Вовчука, Володимира Пилипіва, Дмитра Римчука, Сергія Гундера, Ярослава Чомка, Назара Курташа, Андрія Макара, Віталія Дзібія.

За три роки проведення меморіальних турнірів організатори вшанувати пам'ять 145 Героїв.

Змагання обслуговувала кваліфікована бригада суддів, троє з яких є суддями міжнародної категорії "В" з Таеквон-До. Головним суддею змагань був заступник голови ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." в Івано-Франківській області з питань суддівства, суддя міжнародної категорії "В" - Іванійчук Василь Васильович (чорний пояс ІІ дан).

Змагання відбувались з трьох видів програми Таеквон-До: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі) та спецтехніка (тук-джі).

На урочисте відкриття змагань завітали члени сімей полеглих захисників України, а також багато поважних гостей, серед них: староста села Угорники Атаманчук Любов Зіновіївна, староста села Крихівці Фотуйма Надія Ярославівна, старший лейтенант, начальник служби зв’язків з громадськістю Івано-Франківського обласного ТЦК та СП Бойканюк Дмитро Олександрович, підполковник, перший заступник командира-начальник штабу 50 полку Національної гвардії України Собчук Максим Володимирович, керівник відділення НОК України в Івано-Франківській області Карабін Мирослав Євгенович, заступник старости села Крихівці Червінка Володимир Зіновійович, керівник ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація-Івано-Франківськ» Богдан Уніят, заступник директора обласної Івано-Франківської ДЮСШ Ковальчук Олег Олегович, директор народного дому села Угорники Бардецький Володимир Юрійович, майстер спорту України з боксу, ветеран АТО, військовослужбовець НГУ Михайло Селіванов, офіцер НГУ Олександр Богачов, командир Івано-Франківського полку «Бойового братерства» Михайло Йонда, співорганізатор змагань, керівник ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." у місті Івано-Франківську, керівник Відокремленого підрозділу всеукраїнської ГО «Федерація кікбоксингу України «ВАКО» в місті Івано-Франківську Данищук Сергій Юрійович, співорганізатор змагань, радник міського голови Івано-Франківська з питань полеглих захисників та захисниць України, голова ГО «Єдина родина Прикарпаття» Чомко Степан Степанович, голова організаційного комітету змагань, радник міського голови Івано-Франківська з питань фізичної культури і спорту Данищук Андрій Сергійович та Отець Віталій.

Музичний супровід урочистого відкриття забезпечив оркестр військової частини 1241 Національної Гвардії України.

Наймолодший учасник турніру - Максим Тодер (5 років).


Кращими спортсменами турніру стали:


Співак Ілля, тренер Данищук Сергій Юрійович.


Ключівський Ілля, тренер Качкан Володимир Мирославович.


Філіпчук Софія, тренери Парфан Тарас Віталійович та Іванійчук Василь Васильович.


Кращий судддя турніру - Софія Кліщ (чорний пояс І дан, суддя національної категорії).


Спортсмени, що брали участь у турнірі є вихованцями тренерів:


Данищука Сергія Юрійовича, IV дан;


Качкана Володимира Мирославовича, ІІІ дан;


Парфана Тараса Віталійовича, ІІ дан;


Іванійчука Василя Васильовича, ІІ дан.

Даний турнір був заключним у спортивному сезоні 2023-2024.


Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи!

Слава Україні! Героям Слава!

98 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page