![](https://static.wixstatic.com/media/e978f6_09bd70ebc3134fedafc3ea1519f696f0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e978f6_09bd70ebc3134fedafc3ea1519f696f0~mv2.jpg)
Відбувся регіональний суддівський семінар Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.
В ході семінару було детально розглянуто правила суддівства змагань з Таеквон-До та зміни до них. Судді отримали необхідну теоретичну інформацію, підвищили свій кваліфікаційний рівень та отримали дозвіл на обслуговування змагань обласного рівня на 2022 рік.
У семінарі також взяли участь тренери осередку.
Семінар проводили, голова суддівської колегії обласного осередку, суддя міжнародної категорії "А" - Данищук Андрій Сергійович (чорний пояс V дан) та заступник голови обласного осередку з питань суддівства, головний суддя турніру з Таеквон-До пам'яті Чомка Ярослава Степановича, суддя міжнародної категорії "В" - Іванійчук Василь Васильович (чорний пояс ІІ дан).