top of page

Привітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!


Шановні тренери, спортсмени та батьки Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.!

Прийміть найщиріші вітання із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Пандемія Covid-19 не стала перешкодою в реалізації наших планів і завдань, не завадила ефективній роботі осередку, здобутті успішних результатів. Спортсмени осередку на протязі року демонстрували значні досягнення та прославляли наше місто, область і державу.

2021 рік був багатим на спортивні події. У квітні відбувся обласний турнір, а в червні перший літній турнір в Угорниках де спортсмени мали можливість проявити себе з кращої сторони та отримати важливий змагальний досвід після затяжної паузи.

25 вересня відбувся 2-й кубок команди "Danyshchuk team", а 23 жовтня пройшов 3-й міжнародний турнір "Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021" у якому взяли участь представники України, Молдови та Польщі. Приємно, що саме спортсмени нашого осередку завоювали перше загальнокомандне місце з результатом 50 золотих нагород. Це стало можливим завдяки плідній праці наших талановитих тренерів та сприянню батьків.

У цьому році більше 150 спортсменів успішно атестувались на кольорові пояси, 4 спортсменів на чорний пояс І дан і 3 спортсменів на чорний пояс ІІ дан.

Досягнення Івано-Франківського обласного осередку ВАСТ – це спільні перемоги злагодженої та сильної команди. Приємно бачити, як з кожним роком росте професійний рівень наших спортсменів та тренерів. Щиро дякую всім за ініціативну працю та відданість Таеквон-До!

Сподіваємось, що новий рік продовжить естафету примноження добрих традицій та нових звершень. Нехай прийдешній 2022 рік відкриє для кожного з вас нові можливості та перспективи, подарує яскраві професійні перемоги та успіхи в особистому житті. Бажаю щастя, миру, злагоди і благополуччя!

З повагою до Вас

Голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., чорний пояс V дан, доктор філософії з фізичної культури і спорту


Андрій ДАНИЩУК

А також тренери осередку:

Голова Івано-Франківського міського осередку ВАСТ, чорний пояс ІV дан, магістр з фізичного виховання та спорту Данищук С. Ю.

Качкан В. М., магістр з фізичного виховання та спорту, чорний пояс ІІ дан.

Парфан Т. В., магістр з фізичного виховання та спорту, чорний пояс ІІ дан.

Мовчан Д. І. чорний пояс ІІ дан.

Іванійчук В. В. чорний пояс ІІ дан.

Манюх О. Ю. чорний пояс ІІ дан.


122 перегляди0 коментарів
bottom of page