top of page

Привітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!Шановні тренери, спортсмени та батьки Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.!

Прийміть найщиріші вітання із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Неочікувані виклики цього року не стали на перешкоді в реалізації наших планів і завдань, не завадили ефективній роботі осередку, здобутті успішних результатів. Спортсмени осередку на протязі року демонстрували значні досягнення та прославляли наше місто, область і державу.

2020 рік розпочався з приємної події, адже Голова Івано-Франківського міського осередку ВАСТ Данищук Сергій Юрійович успішно атестувався на чорний пояс ІV дан і отримав звання "Сабом" (інструктор). У лютому відбувся місцевий обласний турнір, а в серпні спортсмени нашого осередку виборювали призові місця на міжнародному віртуальному турнірі "Ніч чемпіонів" і здобули: 2-бронзові,1-срібну і 2-золоті нагороди.

20 грудня наші спортсмени успішно виступили на першому віртуальному Чемпіонаті Європи з Таеквон-До і завоювали 1-брозову, 2-срібні і 1-золоту нагороди.

Також у цьому році більше 200 спортсменів успішно атестувались на кольорові пояси, 5 спортсменів на чорний пояс І дан і 3 спортсменів на чорний пояс ІІ дан.

Досягнення Івано-Франківського обласного осередку ВАСТ – це спільна перемога злагодженої та сильної команди. Щиро дякую всім тренерам, спортсменам й батькам за ініціативну працю та відданість Таеквон-До!

Сподіваємось, що новий рік продовжить естафету примноження добрих традицій та нових звершень. Нехай прийдешній 2021 рік відкриє для кожного з вас нові можливості та перспективи, подарує яскраві професійні перемоги та успіхи в особистому житті. Бажаю щастя, миру, злагоди і благополуччя!З повагою до Вас

Голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.

Данищук А.С.


А також тренери осередку:

Голова Івано-Франківського міського осередку ВАСТ, чорний пояс ІV дан, Данищук С.Ю.

Качкан В.М., чорний пояс ІІ дан.

Парфан Т.В. чорний пояс І дан.

Мовчан Д.І. чорний пояс І дан.

Іванійчук В.В. чорний пояс і дан.

121 перегляд0 коментарів
bottom of page