top of page

Привітання з Днем фізичної культури та спорту України!Шановні друзі!


Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя спортсменів, тренерів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту України. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.


Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.


Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Спортсмени нашого осередку регулярно успішно виступають на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Прославляють наше місто, область і державу в усьому світі.


Шановні спортсмени, тренери, судді, ветерани та шанувальники спорту!


Від щирого серця вітаємо Вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаємо всім фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.


13 переглядів0 коментарів
bottom of page