top of page

Привітання з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!

Ці свята є одними з найбільш знакових свят в історії України. Адже ми віддаємо данину пам'яті героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції свого народу. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію.

За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі. Його протягом століть берегли як зіницю ока, з ним відстоювали право на вільне та незалежне життя. Та доля знову розпорядилася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – знову відстоювати віками омріяну незалежність, за яку вірні сини та дочки віддають свої життя на сході країни. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, вони з прапором піднімаються на бій, з ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність.

Мить, коли на змганнях міжнародного рівня піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. І за ці роки наша країна може похизуватися своїми спортсменами та тренерами, які своїми здобутками прославляють Україну на увесь світ. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові звершення заради своєї країни.

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулась як суверенна держава, здатна сповідувати демократичні цінності та захищати свободу – як народу, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх кордонах.

Шановні друзі! Ще раз вітаємо всіх зі святом. Зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.


Зі святом вас! Слава Україні!З повагою до Вас,

Тренерський колектив Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.


37 переглядів0 коментарів
bottom of page