top of page

Вітаємо Данищука Андрія Сергійовича з здобуттям ступеня доктора філософії !!!

Оновлено: 28 груд. 2021 р.


24 грудня у ДВНЗ "Прикарпатський національний уніерситет імені Василя Стефаника" відбувся захист наукової дисертації на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 01 "Освіта/Педагогіка" за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт".

Захист приймала спеціалізована вчена рада у складі:


Голова ради:

Випасняк Ігор Петрович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.


Рецензенти:

Мицкан Богдан Михайлович, доктор біологічних наук, професор, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника".

Остапяк Зіновій Миколайович, доктор медичних наук, професор, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника".


Офіційні опоненти:

Кашуба Віталій Олександрович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Дорошенко Едуард Юрійович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, Запорізький державний медичний університет.


Щиро вітаємо голову Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. - Данищука Андрія Сергійовича з успішним захистом наукової дисертації на тему: "Корекція порушень склепінчастого апарату стопи юних спортсменів, що спеціалізуються в Таеквон-До" та здобуттям ступеня доктора філософії!


49 переглядів0 коментарів
bottom of page