top of page

Відбулись атестації на кольорові пояси!!!

З 7 по 10 грудня 2020 року тривав тижневий марафон атестацій на кольорові пояси Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.

Цьго року іспити відбувались окремо у кожного тренера осередку.

Приймав атестації Голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., міжнародний інструктор, володар чорного поясу ІV дан - Данищук Андрій Сергійович.

Загалом у зимових іспитах незважаючи на COVID-19 взяли участь 105 спортсменів і продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки.

Атестація в Угорницькому ліцеї (тренер: Данищук Андрій Сергійович, чорний пояс ІV дан).Атестація в с. Березівка Івано-Франківської ОТГ (тренер: Качкан Володимир Мирославович, чорний пояс ІІ дан).Атестація в спортивному залі "Камуродзан" (тренер: Качкан Володимир Мирославович, чорний пояс ІІ дан).Атестація в Ліцеї №3, а також спортсменів з Ліцею №21 (тренери: Данищук Сергій Юрійович, чорний пояс ІV дан; Парфан Тарас Віталійович, чорний пояс І дан; Іванійчук Василь Васильович, чорний пояс І дан).Атестація в с. Підлужжя Івано-Франківської ОТГ (тренер: Данищук Сергій Юрійович, чорний пояс ІV дан).Атестація в центральному залі осередку, вул. Галицька 80 А (тренер: Данищук Сергій Юрійович, чорний пояс ІV дан).Атестація в с. Павлівка (тренер: Мовчан Денис Іванович, чорний пояс І дан).Вітаємо всіх спортсменів з успішною здачею атестації та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

140 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page