top of page

Відбулась рекордна атестація на кольорові пояси!!!

Оновлено: 28 трав. 2021 р.


22 травня у спортивному комплексі ФОК за адресою: вул. Симоненка 13 відбулась планова атестація на кольорові пояси ГО Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф..


Напередодні іспиту на протязі тижня у різних спортивних залах осередку відбувались атестаційно-технічні семінари у яких взяли участь 140 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області. У ході семінарів допуск до здачі атестації на кольорові пояси отримали 111 спортсменів.


У Таеквон-До існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан). Атестації на кольорові пояси відбуваються 2 рази на рік у травні і грудні. Іспити на чорні пояси відбуваються 1 раз на рік.


Атестацію приймала регіональна екзаменаційна комісія Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. у складі:


Голова комісії:

Данищук Андрій Сергійович, міжнародний інструктор, володар чорного поясу IV дану, дворазовий чемпіон Європи з Таеквон-До.


Члени комісії:

Данищук Сергій Юрійович володар чорного поясу ІV дану;

Качкан Володимир Мирославович володар чорного поясу ІІ дану;

Мовчан Денис Іванович володар чорного поясу ІІ дану;

Іванійчук Василь Васильович володар чорного поясу ІІ дану;

Манюх Олексій Юрійович володар чорного поясу ІІ дану.Також на атестацію завітав депутат Івано-Франківської міської ради Строїч Андрії Петрович, який завжди активно пропагує розвиток спорту у місті Івано-Франківську в тому числі і Таеквон-До.

У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки. Успішно атестувались - 111 учасників.


На завершенні атестації за перемогу проєкту Міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. "Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021" у програмі міського конкурсу "Бюджет участі 2021", були нагороджені подяками обласного осередку ВАСТ батьки, які зібрали найбільшу кількість голосів для перемоги, а саме: Мазурик Наталія Аркадіївна, Паньків Наталія Іванівна та Стефанків Богдан Іванович.


Всі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів:

Данищука Андрія Сергійовича, міжнародного інструктора, чорний пояс IV дан,

Данищука Сергія Юрійовича, чорний пояс ІV дан,

Качкана Володимира Мирославовича, чорний пояс ІІ дан,

Парфана Тараса Віталійович, чорний пояс ІІ дан,

Мовчана Дениса Івановича, чорний пояс ІІ дан,

Іванійчука Василя Васильовича, чорний пояс ІІ дан;

Манюха Олексія Юрійовича, чорний пояс ІІ дан.

276 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page