top of page

Відбулась позапланова атестація на кольорові пояси!

27 січня, у центральному спортивному залі обласного осередку "Асоціації спортсменів Таеквон-До" (вул. Галицька 80 А) відбулась позапланова атестація на кольорові та чорні пояси.

Даний іспит проводився для спортсменів, які пропустили атестацію у грудні.

У Таеквон-До існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан). Атестації на кольорові пояси відбуваються двічі на рік.

На атестацію завітали почесні гості: депутат Івано-Франківської обласної ради Чаплинська Наталія Любомирівна та завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, професор, доктор медичних наук, волонтер Пустовойт Михайло Михайлович, які передали спортсменам осередку з числа пільгових категорій подарунки від німецького благодійного фонду.

Керівник ВПГС "Спортивний комітет України" в Івано-Франківській області, голова атестаційної комісії, міжнародний інструктор, чорний пояс V дан Данищук Андрій Сергійович вручив подяку Михайлу Михайловичу Пустовойту за співпрацю.

У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки. На кольорові пояси успішно атестувалися 23 учасники. Зокрема, на чорний пояс І дан успішно атестувалися Євангеліна Максимюк та Єва Василевич, а на чорний пояс ІІ дан Михайло Лашта.

Усі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів:


Сергія Данищука, чорний пояс ІV дан,


Володимира Качкана, чорний пояс ІІІ дан,


Тараса Парфана, чорний пояс ІІ дан,


Василя Іванійчука, чорний пояс ІІ дан.


Вітаємо учасників з успішною атестацією та бажаємо успіхів у всіх починаннях!

115 переглядів0 коментарів
bottom of page