top of page

Відбулась позапланова атестація на кольорові пояси!!!

Оновлено: 20 черв. 2021 р.

19 червня 2021 року у спортивному залі обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. відбулась позапланова атестація на кольорові пояси.

Даний іспит проводився для спортсменів які пропустили атестацію у травні та ветеранів.Атестацію приймала комісія у складі: Голова комісії:

Данищук А. С. чорний пояс ІV дан, міжнародний інструктор, дворазовий чемпіон Європи з Таеквон-До. Члени комісії: Данищук С. Ю. чорний пояс ІV дан, Качкан В. М. чорний пояс ІІ дан, Парфан Т. В. чорний пояс ІІ дан,


Мовчан Д. І. чорний пояс ІІ дан,


Іванійчук В. В. чорний пояс ІІ дан,


Манюх О. Ю. чорний пояс ІІ дан.


Також по завершенні іспиту відбулося вручення сертифікатів на чорні пояси І та ІІ дану для спортсменів та тренерів котрі здавали іспити у вересні 2020 року. Сертифікати на чорні пояси виготовляє виключно Міжнародна федерація Таеквон-До, штаб-квартира якої знаходиться у Лондоні (Велика Британія).

За результатами атестації 15 спортсменів успішно пройшли іспит та отримали нові кольорові пояси. Особливо хочемо відзначити ветерана Проціва Віталія який успішно здав іспит на 4 куп (синій пояс) та Кліщ Софію яка успішно здала іспит на 2 куп (червоний пояс).


Вітаємо всіх спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

73 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page