top of page

Відбулась планова атестація на кольорові та чорні пояси!


ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." в Івано-Франківській області провів атестацію на кольорові пояси. Планова атестація відбулася 18 травня у центральному спортивному залі Таеквон-До та кікбоксингу (вул. Галицька, 80 А). На кольорові пояси успішно атестувались 80 учасників.

У Таеквон-До існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан).

На урочисте відкриття атестації завітали:

Радник міського голови Івано-Франківська з питань полеглих захисників та захисниць України, керівник ГО «Єдина родина Прикарпаття» Чомко Степан Степанович, керівник відділення НОК України в Івано-Франківській області Карабін Мирослав Євгенович та заступник директора Івано-Франківської ОДЮСШ Ковальчук Олег Олегович.

Іспит приймала комісія у складі:


Голова комісії:


Данищук Андрій Сергійович, керівник ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." в Івано-Франківській області, міжнародний інструктор, чорний пояс V дан.


Члени комісії:


Данищук Сергій Юрійович, керівник ВПГО "Всеукраїнське об'єднання "Асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф." у місті Івано-Франківську, чорний пояс ІV дан.


Качкан Володимир Мирославович, чорний пояс ІІІ дан;


Манюх Олексій Юрійович, чорний пояс ІІІ дан;


Парфан Тарас Віталійович, чорний пояс ІІ дан;


Іванійчук Василь Васильович, чорний пояс ІІ дан;


Лашта Михайло Михайлович, чорний пояс ІІ дан.


Атестації на кольорові пояси відбуваються двічі на рік. У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки. Ліліана Мосюк, Анастасія Гавриляк та Юлія Нагорняк успішно здали іспит на чорний пояс І дан.

Усі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів:


Сергія Данищука, чорний пояс ІV дан,


Володимира Качкана, чорний пояс ІІІ дан,


Тараса Парфана, чорний пояс ІІ дан,


Василя Іванійчука, чорний пояс ІІ дан.

90 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page