top of page

Відбулась планова атестація на кольорові та чорні пояси !!!

Оновлено: 20 груд. 2021 р.

18 грудня у спортивному комплексі ФОК за адресою: вул. Симоненка 13 відбулась планова атестація на кольорові пояси ГО Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф..


Напередодні іспиту на протязі тижня у різних спортивних залах осередку відбувались атестаційно-технічні семінари у яких взяли участь 160 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області. У ході семінарів допуск до здачі атестації на кольорові та чорні пояси отримали 150 спортсменів.


У Таеквон-До існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан). Атестації на кольорові пояси відбуваються 2 рази на рік у травні і грудні. Іспити на чорні пояси відбуваються 1 раз на рік.


Атестацію приймала регіональна екзаменаційна комісія Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. у складі:Голова комісії:


Данищук Андрій Сергійович, міжнародний інструктор, володар чорного поясу V дану, дворазовий чемпіон Європи з Таеквон-До.


Члени комісії:


Данищук Сергій Юрійович володар чорного поясу ІV дану;


Качкан Володимир Мирославович володар чорного поясу ІІ дану;


Мовчан Денис Іванович володар чорного поясу ІІ дану;


Іванійчук Василь Васильович володар чорного поясу ІІ дану;


Манюх Олексій Юрійович володар чорного поясу ІІ дану;


Парфан Тарас Віталійович володар чорного поясу ІІ дану.Також на атестацію завітав радник міського голови Івано-Франківської МТГ Кішак Назарій Миколайович, який завжди активно пропагує розвиток спорту у місті Івано-Франківську в тому числі і Таеквон-До.У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки. На кольорові пояси успішно атестувались - 148 учасників, на чорний пояс І дан успішно атетсувались Євген Павлюк та Максим Фербей.Щорічно наш осередок за результатами міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних турнірів, чемпіонатів Європи та світу відзначає двох кращих спортсменів року. Одну серед дівчат та одного серед хлопців.

У 2021 році кращою спортсменкою Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. стала Марія Стефанків (тренер Данищук Сергій Юрійович), а кращим спортсменом Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т,Ф. став Дмитро Міськов (тренер Данищук Андрій Сергійович). Спортсмени отримали пам'ятні кубки, солодкі призи а також грошові винагороди.

Також цього року було проведено конкурс дитячих малюнків і наші спортсмени мали змогу створити емблему нашого осередку. Переможницею цього конкурсу стала Софія Кліщ.

Дана подія стала заключною у 2021 році.

Вітаємо всіх спортсменів та бажаємо успіхів у прийдешньому 2022 році!Всі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів:


Данищука Андрія Сергійовича, міжнародного інструктора, чорний пояс V дан,


Данищука Сергія Юрійовича, чорний пояс ІV дан,


Качкана Володимира Мирославовича, чорний пояс ІІ дан,


Парфана Тараса Віталійович, чорний пояс ІІ дан,


Мовчана Дениса Івановича, чорний пояс ІІ дан,


Іванійчука Василя Васильовича, чорний пояс ІІ дан;


Манюха Олексія Юрійовича, чорний пояс ІІ дан.

236 переглядів0 коментарів
bottom of page