top of page

Відбулась друга частина планової атестації на кольорові пояси!!!10 та 11 липня відбулась друга частина планової атестації на кольорові пояси Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. для спортсменів до 15 років!


Перша частина атестації відбулась 13 червня для спортсменів старше 15 років. Друга частина іспиту на кольорові пояси проходила у 2 етапи з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог: перший в с. Підлужжя Івано-Франківської ОТГ (10 липня), другий на базі спортивного залу всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., вул. Галицька 80 А (11 липня).Загалом у цьогорічних літніх атестаціях на кольорові пояси незважаючи на пандемію COVID-19 взяли участь близько 70 спортсменів нашого осередку,Атестацію приймала регіональна комісія у складі:


Голова комісії:


Данищук Андрій Сергійович, міжнародний інструктор, чорний пояс ІV дан.


Члени комісії:


Данищук Сергій Юрійович, чорний пояс ІV дан,


Качкан Володимир Мирославович, чорний пояс І дан.На заключний етап атестації на високі пояси був запрошений Депутат Івано-Франківської міської ради, автор ідеї літньої школи Таеквон-До в мікрорайоні Пасічна п. Андрій Строїч.Щиро вітаємо всіх спортсменів з успішною задачею іспиту та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

79 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page