top of page

Відбувся 3-й міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. "Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021" !!!

У суботу 23 жовтня в спортивному комплексі католицького ліцею Св. Василія Великого відбувся 3-й міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. "Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021".

Змагання пройшли під патронатом міського голови Руслана Марцінківа.


Організатором виступила ГО Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до І.Т.Ф. У змаганнях взяли участь більше 250 учасників з Польщі, Молдови, Дніпра, Києва та Івано-Франківська.


Змагання обслуговувала кваліфікована бригада суддів, 10 з яких є суддями міжнародної категорії "В" та 2 суддями міжнародної категорі "А" з Таеквон-До І.Т.Ф.


Головним суддею та організатором змагань був голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., суддя міжнародної категорії "А", дворазовий Чемпіон Європи з Таеквон-До, міжнародний інструктор, чорний пояс V дан Данищук Андрій Сергійович.


Змагання відбувались з чотирьох видів програми Таеквон-До: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі) та силовий тест (вірьок) з дотриманнями протиепідеміологічних заходів.


Вперше на даний турнір завітали гості з Польщі на чолі з президентом асоціації - Sebastian Maniak та втретє гості з Молдови на чолі з президентом асоціації - Iurie Spătaru.


Родзинкою заходу став Гала-вечір, де відбулися 5 фінальних поєдинків найцікавіших категорій турніру між спортсменами з різних країн.

В культурній програмі гала-вечора взяли участь: солістка обласної філармонії імені Іри Маланюк - Ольга Яловенко, танцювальний колектив - "Дивоцвіт" ДВНЗ "Прикарпатського національного університету імені Василя Сетфаника" та Діана Кривомаз.


Ведучими заходу були Роман Сорока та Ольга Тишко. Змагання були видовищними та цікавими, панувала справжня атмосфера спортивного свята. Закордонні гості залишились задоволені організацією та проведенням турніру.Загальнокомандні місця:


1. Івано-Франківська область (спортивний клуб "Danyshchuk team") - 50 - золотих нагород;


2. Дніпровська область (спортивний клуб "Tong-il") - 14 - золотих нагород;


3. Республіка Молдова - 9 - золотих нагород;


4. Київська область (спортивний клуб "Воїн") - 4 - золоті нагороди;


5. Республіка Польща - 2 - золоті нагороди.


Кращими спорсменами змагань від Івано-Франківська стали:


Міськов Дмитро тренер Данищук Андрій Сергійович.

Кравців Юрій, тренер Данищук Сергій Юрійович. Стефанків Марія, тренер Данищук Сергій Юрійович.


Хомут Софія, тренер Данищук Сергій Юрійович .

Ключівський Ілля, тренер Качкан Володимир Мирославович.
Дані змагання були етапом підготовки до чемпіонату світу з Таеквон-До І.Т.Ф. , який пройде літом 2022 року у місті Амстердам (Нідерланди). Спортсмени, що брали участь у змаганнях є вихованцями тренерів обласного осередку: Данищука Андрія Сергійовича V дан; Данищука Сергія Юрійовича IV дан; Качкана Володимира Мирославовича ІІ дан;

Парфана Тараса Віталійовича ІІ дан; Іванійчука Василя Васильовича ІІ дан;

Мовчана Дениса Івановича ІІ дан.Відео про турнір:


136 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page