top of page

Відбувся ІІ кубок команди "Danyshchuk team"!!!

Оновлено: 27 вер. 2021 р.

У суботу 25 вересня в спорткомплексі ФОК (вул. Симоненка 13) відбувся ІІ кубок команди "Danyshchuk team" з Таеквон-До.Організатором виступила ГО Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до І.Т.Ф. У змаганнях взяли участь більше 100 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області. Даний турнір проводиться вдруге. Перший кубок команди "Danyshchuk team" був приурочений 10-річчю створення клубу.


Змагання обслуговувала кваліфікована бригада суддів, троє з яких є суддями міжнародної категорії "В" з Таеквон-До І.Т.Ф.Головним суддею змагань був голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., президент спортивного клубу Таеквон-До І.Т.Ф. "Данищук ТІМ", суддя міжнародної категорії "А", дворазовий Чемпіон Європи з Таеквон-До, міжнародний інструктор, чорний пояс V дан Данищук Андрій Сергійович.Змагання відбувались з трьох видів програми Таеквон-До: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі) з дотриманнями протиепідеміологічних заходів.


На урочисте відкриття змагань завітали:


Депутат Івано-Франківської обласної ради Чаплинська Наталія Любомирівна.


Керівник відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Карабін Мирослав Євгенович.


Заступник директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Куземка Назарій Романович.


Радник міського голови Атаманчук Любов Зеновіївна.


Директор народного дому села Угорники Бардецький Володимир Юрійович.


Отець Павло.


Також на відкритті змагань директор народного дому с. Угорники Бардецький Володимир Юрійович подарував для всіх учасників пісню "Точка опори".На даний турнір також завітав вихованець спортивного клубу "Danyshchuk team", чемпіон Європи з Таеквон-До 2017 року - Паньків Валерій.Ведучим заходу був Роман Сорока. Змагання були видовищними та цікавими, панувала справжня атмосфера спортивного свята.


Кращими спорсменами змагань стали:


Кліщ Софія, (2-золотих, 1 -срібна нагороди) тренер Данищук Андрій Сергійович.


Паньків Ернест, (3-золотих нагороди) тренер Данищук Сергій Юрійович.


Стефанків Марія, (3-золотих нагороди) тренер Данищук Сергій Юрійович.


Цюпило Єва, (2-срібні нагороди) тренер Качкан Володимир Мирославович.


Салій Роман, (2-золоті нагороди) тренер Мовчан Денис Іванович.
За результатами змагань сформовано збірну команду області для участі у всеукраїнських та міжнародних турнірах. Наступна подія до якої готуються прикарпатські таеквондисти - це міжнародний турнір "Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021", який пройде 23 жовтня у місті Івано-Франківську.Спортсмени, що брали участь у змаганнях є вихованцями тренерів обласного осередку:


Данищука Андрія Сергійовича V дан;


Данищука Сергія Юрійовича IV дан;


Качкана Володимира Мирославовича ІІ дан.


Парфана Тараса Віталійовича ІІ дан;


Іванійчука Василя Васильовича ІІ дан;


Мовчана Дениса Івановича ІІ дан.


Відео про турнір:
109 переглядів0 коментарів
bottom of page