top of page

Відбувся турнір з Таеквон-До пам'яті Чомка Ярослава Степановича!!!

У суботу, 5 листопада в спортивному центрі "Таеквон-До", що на Галицькій 80 А, відбувся турнір пам'яті Чомка Ярослава Степановича.



Організатором виступила ГО Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до І.Т.Ф. У змаганнях взяли участь більше 80 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області. Даний турнір присвячений пам'яті молодшого лейтенанта Збройних Сил України, бригади медиків 1-Ї окремої медичної роти - Чомка Ярослава Степановича.


Змагання обслуговувала кваліфікована бригада суддів, троє з яких є суддями міжнародної категорії "В" з Таеквон-До.


Головним суддею змагань був заступник голови Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. з питань суддівства, суддя міжнародної категорії "В" - Іванійчук Василь Васильович (чорний пояс ІІ дан).


Змагання відбувались з чотирьох видів програми Таеквон-До: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спецтехніка (тук-джі) та силовий тест (вірьок).


На урочисте відкриття змагань завітало багато поважних гостей, серед них: міський голова Марцінків Руслан Романович, батько героя Чомко Степан Степанович, проректор ПНУ імені Василя Стефаника, професор Шарин Сергій Володимирович, керівник відділення НОК України в Івано-Франківській області Карабін Мирослав Євгенович, директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Матешко Віталій Васильович, депутат Івано-Франківської обласної ради Чаплинська Наталія Любомирівна, генеральний директор ОТБ "Галичина" Дебенко Ігор Богданович, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Веркалець Володимир Федорович, начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Данищук Андрій Сергійович, керівник ГО «ДОБРОВОЛЬЧИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОРПУС» Мартинов Віталій Євгенович, Отець Мирослав Татумиряк та воїни ЗСУ.


Кращими спорсменами змагань стали:


Панчишин Данило, тренер Манюх Олексій Юрійович.


Сайкін Тімур, тренер Данищук Сергій Юрійович.


Заячківська Олеся, тренер Качкан Володимир Мирославович.


Самульов Олексій, тренер Качкан Володимир Мирославович.


Салій Роман, тренер Мовчан Денис Іванович.





Спортсмени, що брали участь у турнірі є вихованцями тренерів обласного осередку:


Данищука Сергія Юрійовича, IV дан;

Качкана Володимира Мирославовича, ІІІ дан;

Манюха Олексія Юрійовича, ІІІ дан;

Парфана Тараса Віталійовича, ІІ дан;

Іванійчука Василя Васильовича, ІІ дан;

Мовчана Дениса Івановича, ІІ дан.


Відео про турнір:



100 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page